Villa Aurelie - luxus v centru Velkých Losin

 Villa Aurelie se nachází v centru Velkých Losin, pouhých 800 m. od termálního parku a známých termálních lázní.

Nabízíme ubytování v 8 luxusních dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, dvěma privátními saunami (finská a parní) a whirlpoolem.  

Vše je odtud kousek, ale ve Ville si žijete maximální komfort a soukromí v pokojích vysoké kategorie a nebývalého pohodlí, skvělých snídaní a naší maximální péče. 

www.villaaurelie.cz

Villa Aurelie exteriérVilla Aurelie - luxus v centru Velkých LosinVilla Aurelie - luxus v centru Velkých LosinVilla Aurelie - luxus v centru Velkých LosinVilla Aurelie - luxus v centru Velkých LosinVilla Aurelie - luxus v centru Velkých LosinVilla Aurelie - luxus v centru Velkých LosinVilla Aurelie - luxus v centru Velkých LosinVilla Aurelie - luxus v centru Velkých LosinVilla Aurelie - luxus v centru Velkých LosinVilla Aurelie - luxus v centru Velkých LosinVilla Aurelie - luxus v centru Velkých LosinVilla Aurelie - luxus v centru Velkých LosinVilla Aurelie - luxus v centru Velkých LosinVilla Aurelie - luxus v centru Velkých LosinVilla Aurelie - luxus v centru Velkých LosinVilla Aurelie - luxus v centru Velkých LosinVilla Aurelie - luxus v centru Velkých LosinVilla Aurelie - luxus v centru Velkých LosinVilla Aurelie - luxus v centru Velkých LosinVilla Aurelie - luxus v centru Velkých LosinVilla Aurelie - luxus v centru Velkých LosinVilla Aurelie - luxus v centru Velkých LosinVilla Aurelie - luxus v centru Velkých Losin

Všechny novinky
 

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.